Władze Historia Statut Biuro Regulamin
Wydział Gier Wydział Dyscypliny Wydział Szkolenia Wydział Bezpieczeństwa Wydział Futsalu Wydział Piłkarstwa Kobiecego Komisja d/s Licencji Komisja Odwoławcza d/s Licencji Komisja Odwoławcza Komisja Odznaczeń Rada Trenerów Sšd Koleżeński
Podokręg Brzeg Podokręg Głubczyce Podokręg K-Kozle Podokręg Kluczbork Podokręg Nysa Podokręg Olesno Podokręg Opole Podokręg Prudnik Podokręg Strzelce Op.
IV Liga Liga Okręgowa Klasa A Opolska Liga Juniorów II Liga Juniorów Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych Wojewódzka Liga Trampkarzy II Liga Kobiet Kadry OZPN Puchar Polski

Finał Wojewódzki XVII Turnieju im. Marka Wielgusa drukuj
Wydział Szkolenia
Finał Wojewódzki XVII Turnieju im. Marka Wielgusa
Termin- 09.05.2012 r
Godz. rozpoczęcia meczy eliminacyjnych- 10.00
Uroczyste rozpoczęcie turnieju- 9.45
Odprawa techniczna -9.30
Weryfikacja zawodniczek i zawodników : 8.30-9.15
Informacji o turnieju udziela koordynator wojewódzki turnieju- Janusz Starczewski

 

LP

NAZWA POWIATU

NAZWA DRUŻYNY DZIEWCZĄT

NAZWA DRUŻYNY CHŁOPCÓW

NAUCZYCIEL/ TRENER

NR.TELEFONU/ADRES EMAIL

1.

KLUCZBORK

1.PSP2 Wołczyn 2.PSP Wąsice

3.PSP 2 Kluczbork 4.ZGSP Lasowice

1.Bożena Rychel

2.Krzysztof Maszkowski

3.Marek Mazur

4.Zbigniew Hrywna

1.695431090

2.601556551

3.77/4181310

4.506055400

2.

Głubczyce

1.SP Lisięcice

2.MUKS Baborów

3.MUKS Kietrz

1Piotr.Kowalczyk

2.Bronisław Kanas

3.Jakub Mróz

1.605873680

2.606521879

3.604071418

3.

Strzelce Opolskie

1.Strzałki Leśnickie

2.SKS Piast Strzelce

3.Strzały Leśnickie

1.Krystyna Pogodzik

2.Adrian Matuszczyk

3.Krystyna Pogodzik

1.77/4615318

2.609599045

3.77/4615318

4.

Olesno

----------------

1.PSP3 Olesno

1.Waldemar Chwilka

1.608344870

5.

Opole- miasto

----------------

1.UKS Rodło Opole

1.Krzysztof Chełpa

1.509488775

6.

Opole- ziemskie

1.Luks Dalia Popielów

2.Jedynka Niemodlin

1.Paweł Chamot

2.Jan Janik

1.509118060

2.694434673

7.

Nysa

1PSP Łambinowice

2.PSP Kamienica Nyska

3.UKS Biała Nyska

4.ZSP Koperniki

5.PSP Lasocice

6.PSP Kamienica Nyska

7.Dziesiąteczka Nysa

8.SP Skoroszyce

1.Dariusz Walichowski

2.Zbigniew Drobny

3.Grzegorz Chmura

4.Aneta Hoszman

5.Michał

Ziółkowski

6.Zbigniew Drobny

7.Marcin Jurczyk

8.ViolletaKusz/

Adam Machała

1.774311364/splambinowice@op.pl

2.602474667/pspkamienica@tlen.pl

3.774356828/biala@nysa.edu.pl

4.774356728

5.607253521/zemer89@o2.pl

6.602474667/pspkamienica@tlen.pl

7.667770650/jurorek@interia.pl

8.60673567

8.

Namysłów

1.SP Dąbrowa Namysłowska

2.UKS Bzyk Bąkowice

1.Seweryn Cichecki

2.Andrzej Piwowarczyk

1.668494345

2.600485270/piwowarczyk@op.pl

9.

Krapkowice

-----------------

1. MKS Gogolin

1.Adrian Pajączkowski

1.501367847

10.

Prudnik

1.SP Łącznik

2MKS Sparta Prudnik

3.SP1 Głogówek

1.Dariusz Nowicki

2.Arkadiusz Nowacki

3.Dariusz Kolbek

1.604520683

2.606962954

3.600058116

11.

Kędzierzyn -Koźle

1.Cerekwianki Polska Cerekiew

2PSP18 Kędzierzyn -Koźle

3.PSP 9 Kędzierzyn Koźle

1.Andrzej Lewczak

2.Tomasz Dubiel

3.Krzysztof Hancza

1.604169947

2.607732923

3.668993235

12.

Brzeg

----------------

1.BTP Brzeg

2.UKS Junior Skarbimierz

1.Robert Nowakowski

2.Wojciech Kaszub

1.502668009

2.504852810


Powołania na mecz o Puchar im. K. Górskiego rocznik 98 i 99 termin -08.05.2012 (wtorek) drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek Piłki Nożnej informuje , że na mecz międzyzwiązkowy o Puchar im. K. Górskiego (termin -08.05.2012 (wtorek) -  rocznik 1998 i 1999 rozgrywany  pomiędzy Lubuskim ZPN , Opolskim  ZPN powołuje następujących zawodników:

Powołania 98 i 99


Powołania na mecz o Puchar im. K. Deyny rocznik 96 i 97 termin -09.05.2012 (środa) drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek Piłki Nożnej informuje , że na mecz międzyzwiązkowy o Puchar im. K. Deyny  (termin -09.05.2012 (środa) -  rocznik 1996 i 1997 rozgrywany  pomiędzy Śląskim ZPN , Opolskim  ZPN powołuje następujących zawodników:

Powołania 96 i 97


KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER Z DNIA 26.04.2012 r. NR 10/2012 drukuj
Wydział Gier

1) W związku z brakiem zgody klubu MKS Włókniarz Kietrz na zmianę terminu rozegrania meczu 20 kolejki II ligi juniorów, grupa III: LZS Nowy Dwór – MKS Włókniarz Kietrz, Wydział Gier utrzymał pierwotny termin rozegrania w/w zawodów na dzień 03.05.2012 r., godzina 11:00.

2) Na prośbę UKS Rodło Opole, Wydział Gier przychyla się do zmiany terminu meczu 25 kolejki Klasy Okręgowej, grupa I: UKS Rodło Opole – LZS Widawa Lubska z dnia 05.05.2012 r., godzina 17:00 na dzień (niedziela) 06.05.2012 r., godzina 16:00.

Powyższa zmiana spowodowana jest nałożeniem się terminów meczów OKS Odra Opole (III liga) oraz UKS Rodło Opole (Klasa Okręgowa) na Stadionie Miejskim w Opolu przy ul. Oleskiej 51.

3) Na prośbę SSKS Stal Zawadzkie oraz za zgodą KS Unia Kolonowskie, Wydział Gier , przychylił się do zmiany terminu meczu 22 kolejki II ligi juniorów, grupa II: KS Unia Kolonowskie - SSKS Stal Zawadzkie z dnia 13.05.2012 r., godzina 11:00 na dzień (sobota) 12.05.2012 r., godzina 11:00.

4) Wydział Gier weryfikuje zawody 18 kolejki II ligi juniorów, grupa I z dnia 21.04.2012 r.: LZS Szczedrzyk – MKS Wołczyn jako 3-0 v. o na korzyść gospodarzy (na boisku 0-1).

W drużynie gości wystąpił zawodnik Ogrodowiak Damian ukarany karą pauzy za 4 żółtą kartkę.

5) Wydział Gier weryfikuje zawody 21 kolejki Klasy Okręgowej, grupa I z dnia 14.04.2012 r.: PUKS Rodło Opole – LZS Mechnice jako 0-3 v. o na korzyść gości (na boisku 0-3).

W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik Okoń Józef.

6) Wydział Gier weryfikuje zawody 20 kolejki Klasy „ A ”, grupa III z dnia 22.04.2012 r.: LZS Racławiczki – MGKS Cukrownik Baborów jako 3-0 v. o na korzyść gospodarzy (na boisku 1-1).

Drużyna gości w drugiej połowie spotkania, między 76, a 83 minutą nie posiadała na placu gry zawodnika o statusie młodzieżowca.


Wynik kadry z rocznika '97 z drużyną z Woj.Lubuskiego drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski ZPN - Lubuski ZPN: 2:2 (2-0)
Bramki:
Ignacy Kulczycki (Rodło Opole), Adrian Janeczek (BTP Brzeg).

Skład: Michał Patoła- Dawid Kubicz, Łukasz Kucharski, Adam Jabłoński, Bartek Kuźma - Ignacy Kulczycki(Błażej Paciorek),Kamil Krutak(Marcin Magdziak), Michał Grochowski (Bartek Włoch), Adrian Janeczek, Grzegorz Doszna (Bartek Remień) - Mateusz Ramus (Wojciech Czwartos)


Powołania na konsultacje (02.05.2012) i turniej o Puchar Konstytucji 3 - Maja (03.05.2012) drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek Piłki Nożnej informuje, że na konsultację (02.05.2012) i Turniej reprezentacji  Rocznika – 1994/1995 o Puchar Konstytucji 3- Maja  (03.05.2012) powołuje następujących zawodników:


Powołania na zawody o Puchar L. Jezierskiego Rocznik -2000 - termin 28.04.- 01.05.2012 drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek Piłki Nożnej informuje , że do Reprezentacji OZPN Rocznik – 2000 na Ogólnopolski Turniej Piłkarski  o Puchar   im. Leszka Jezierskiego (termin 28.04.- 01.05.2012) powołani zostali następujący zawodnicy:
Komunikat Wydziału Gier drukuj
Wydział Gier

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER Z DNIA 19.04.2012 r NR 09/2012

1) Na prośbę LZS Ścinawa Nyska,  Wydział Gier przychyla się do zmiany terminu meczu 21 kolejki II ligi juniorów, grupa IV: LZS Ścinawa Nyska  – LZS Jędrzychów z dnia 06.05.2012 r., godzina 11:00 na dzień (sobota) 05.05.2012 r., godzina 15:00.

2) Na prośbę BTP Stal Brzeg oraz za zgodą KS Polonia Głubczyce, Wydział Gier , przychylił się do zmiany terminu meczu 16 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy: KS Polonia Głubczyce - BTP Stal Brzeg z dnia 27.04.2012 r., godzina 11:00 na dzień (niedziela) 22.04.2012 r., godzina 13:00.

3) Wydział Gier przychyla się do prośby LKS Sokół Bierdzany  na zmianę godziny meczu 20 kolejki II ligi juniorów, grupa I: LKS Sokół Bierdzany  – LZS Rudniki w dniu 03.05.2012 r. z godziny 11:00 na godzinę 13:00.

4) Ze względu na zajęte boisko w Wojsławiu przez miejscową drużynę,  Wydział Gier przychyla się do prośby GKS Grodków na zmianę godziny rozegrania meczu 24 kolejki Klasy Okręgowej, grupa II: GKS Grodków – LZS Kałków w dniu 01.05.2012 r. z godziny 17:00 na godzinę 13:00.

5) Wydział Gier przychyla się do prośby LKS Orzeł Dzierżysław  na zmianę godziny meczu 21 kolejki II ligi juniorów, grupa III: LKS Orzeł Dzierżysław  – LZS Rolnik Lewice w dniu 06.05.2012 r. z godziny 11:00 na godzinę 17:00.

6) Na prośbę LZS Nowy Dwór,  Wydział Gier przychyla się do zmiany terminu meczu 20 kolejki II ligi juniorów, grupa III: LZS Nowy Dwór  – MKS Włókniarz Kietrz  z dnia 03.05.2012 r. godzina 11:00 na dzień (wtorek) 01.05.2012 r. godzina 11:00.

7) Wydział Gier przychyla się do prośby KS Sławięcice Kędzierzyn - Koźle na zmianę godziny meczu 27 kolejki Klasy „A”, grupa III: KS Sławięcice Kędzierzyn - Koźle – LKS Bodzanów w dniu 27.05.2012 r. z godziny 17:00 na godzinę 15:00.

8) Wydział Gier przychyla się do prośby LZS Starowice na zmianę godziny meczu 22 kolejki Klasy „A”, grupa IV: LZS Starowice – LKS Gierałcice w dniu 29.04.2012 r. z godziny 16:00 na godzinę 17:30.

9) Wydział Gier weryfikuje zawody 17 kolejki II ligi juniorów, grupa II z dnia 15.04.2012 r.: LZS Sławice – LZS Adamietz Kadłub jako 0-11 v. o na korzyść gości (na boisku 2-11).

W drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik Libawski Piotr  ukarany karą pauzy za 7 żółtą kartkę.

10) Wydział Gier weryfikuje zawody 20 kolejki IV ligi opolskiej z dnia 07.04.2012 r.: GZ LZS Śląsk Łubniany – LKS Silesius Kotórz Mały jako 3-0 v. o na korzyść gospodarzy (na boisku 3-0).

W drużynie gości wystąpił zawodnik Gnoiński Mariusz  z nieopłaconą 3 żółtą kartką.

11) Wydział Gier weryfikuje zawody 21 kolejki IV ligi opolskiej z dnia 14.04.2012 r.: LKS Silesius Kotórz Mały – SKS Piast Strzelce Opolskie jako 0-3 v. o na korzyść gości (na boisku 0-1).

W drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik Gnoiński Mariusz  z nieopłaconą 3 żółtą kartką.

12) Wydział Gier weryfikuje zawody 15 kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych z dnia 15.04.2012 r.: PLUKS Pomologia Prószków – KS Małapanew Ozimek  jako 3-0 v. o na korzyść gospodarzy.

Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

13) Ze względu na zbieżność terminów meczów 22 kolejki IV ligi opolskiej oraz 16 kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych,  które mają odbyć się na stadionie Piasta w Strzelcach Opolskich, Wydział Gier, przychyla się do zmiany ustalonego między klubami terminu rozegrania meczu 16 kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych: SKS Piast Strzelce Opolskie – PLUKS Pomologia Prószków z dnia 22.04.2012 r.  godzina 16:00 na dzień (piątek) 20.04.2012 r., godzina 14:30.

14) Ze względu na zbieżność terminów meczów 24 kolejki IV ligi opolskiej oraz 23 kolejki Opolskiej Ligi Juniorów, które mają odbyć się na stadionie Pogoni w Prudniku, Wydział Gier, przychylił się do ustalonej między klubami zmiany godziny spotkania 23 kolejki Opolskiej Ligi Juniorów: MKS Meble Pogoń Prudnik - PLUKS Pomologia Prószków w dniu 01.05.2012 r. z godziny 17:00 na godzinę 11:00.


XVII EDYCJI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ im. MARKA WIELGUSA drukuj

HARMONOGRAM ROZGRYWEK POWIATOWYCH

„XVII EDYCJI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ im. MARKA WIELGUSA”

Lp.

Powiat

Miejsce

Planowany termin

1.

Brzeg

Brzeg-ul. Poprzeczna

27.04.2012

2.

Głubczyce

Baborów-Stadion Miejski

17.04.2012

3.

Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle

26.04.2012

4.

Kluczbork

Kluczbork – Stadion Miejski

19.04.2012

5.

Krapkowice

Krapkowice

25.04.2012

6.

Opole – miasto

Niemodlin - boisko „Orlik”, godz. 9,00

25.04.2012

7.

Opole – ziemskie

Niemodlin – boisko „Orlik” godz. 10,00

25.04.2012

8.

Namysłów

Namysłów - boisko SP Nr 4

19.04.2012

9.

Nysa

Nysa - Stadion Miejski

27.04.2012

10.

Prudnik

Prudnik – ul.Włoska

25.04.2012

11.

Olesno

Olesno - Stadion Miejski

04.05.2012

12.

Strzelce Opolskie

Strzelce Op. – Stadion Miejski

24.04.2012

 


Powołania na konsultacje drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek  Piłki Nożnej  powołuje z Waszego Klubu na konsultację kadry rocznik 2000  przygotowującej się do rozgrywek o Puchar im. Leszka Jezierskiego  w sezonie 2011/2012 następujących  zawodników:
Powołania na mecz kontrolny drukuj
Wydział SzkoleniaOpolski Związek Piłki Nożnej informuje , że na mecz kontrolny  reprezentacji OZPN  Rocznik – 1994/1995 przygotowującej się do udziału w Turnieju o Puchar Konstytucji 3- Maja   powołuje następujących zawodników
Kontakt z Adminem

Wszelkie sugestie na temat tej strony, również propozycje zmian oraz stwierdzenia błędów w danych prosimy kierować na adres mailowy: tomasz@opolskizpn.pl
Opolska Piłka Polecamy

Poradnie medycyny sportowej posiadające kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w 2010 r.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © 2010 opolskizpn.pl
Projekt i wykonanie: WebStudio